Twoje auto nie odpala ? Rozładował się akumulator w Twoim samochodzie ? Masz problem z uruchomieniem swojego samochodu ?

Zgłoś się do nas już teraz795 395 868.

ZADZWOŃ JUŻ TERAZ

Całodobowe odpalanie/uruchamianie pojazdów

Samochody osobowe, dostawcze jaki i ciężarowe mogą sprawić zawód, gdy będziemy chcieli je uruchomić. Bez względu na to, czy posłuszeństwa odmówią w garażu, na parkingu, czy jeszcze co gorsza na skrzyżowaniu - konieczne będzie wezwanie fachowca - nas.

Proponujemy państwu profesjonalne usługi awaryjnego odpalenia auta. W ekspresowym tempie dotrzemy w każde miejsce na terenie Krakowa i okolic, a następnie w bezpieczny, szybki i profesjonalny sposób uruchomimy silnik w Twoim pojeździe. Jako pomoc drogowa działamy przez całą dobę, przez co nie ma najmniejszego kłopotu gdy Twój akumulator rozładował się o wczesnym godzinach porannych. Nasi kierowcy to doświadczeni fachowcy, którzy są wyposażeni w sprzęt do największych wyzwań 🙂  A odpalanie pojazdów to nasza specjalność. Usługę awaryjnego odpalania samochodów wykonujemy również na terenach ościennych takich jak: Libertów, Gaj, Głogoczów, Mogilany, Skawina, Wieliczka, Myślenice. Pozostajemy do usług 24h/7.

odpalanie auta w Krakowie

Kliknij i zadzwoń już teraz

Ponadto w swojej ofercie posiadamy całodobowe holowanie pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych, w związku z tym gdy przyczyną nie jest rozładowany akumulator, oferujemy holowanie na terenie Krakowa w cenie odpalania !!!​

Po wykonaniu usługi awaryjnego uruchamiania auta nasz pracownik sprawdza akumulator. Jako, że zadowolenie każdego klienta jest dla nas bardzo ważne, na życzenie wykonujemy wymianę akumulatora na miejscu. Oczywiście po wcześniejszym jego zakupie przez naszego kierowcę …

Przewiń do góry Call Now Button