Mobilna Diagnostyka Kraków i okolice 24h

Pomoc Drogowa HolujzNami.pl świadczy usługi w zakresie diagnostyki komputerowej na terenie Krakowa i okolic od 10 lat. Jesteśmy wyposażeni w nowoczesny, profesjonalny sprzęt diagnostyczny ( Polski interfejs diagnostyczny MPM-COM renomowanej firmy MaxiEcu, który  łączy się z każdą marką europejską, amerykańską i azjatycką) oraz dysponujemy szeroko wykształconym zespołem doświadczonych kierowców, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać wykonaniu diagnostyki komputerowej każdego pojazdu.

Zamawiając usługę w naszej firmie otrzymują Państwo raport z diagnostyki
komputerowej oraz pełen zestaw informacji o możliwej przyczynie usterki.

Wykonujemy pełną diagnostykę komputerową wszystkich pojazdów:
odczyt kodów usterek
kasowanie kodów usterek (tzw. kasowanie błędów)
– kontrola parametrów bieżących
– test elementów wykonawczych
– informacje o sterowniku (ECU)
– silniki benzynowe i silniki diesla – odczytujemy wszystkie parametry silnika
– Łączymy się z każdym modułem w samochodzie: turbosprężarki, alarmy samochodowe, pompy wtryskowe, układy recyrkulacji i spalin, EGR,

Ze względu na zapotrzebowania naszych klientów, pomoc drogowa HolujzNami.pl  oferuje pełen wachlarz dodatkowych usług. Jako jedni z nielicznych oferujemy całodobowa pomoc drogową, holowanie pojazdów oraz usługę Door to Door– w razie potrzeby możemy przetransportować (na autolawecie) Państwa pojazd do naprawy jak i naprawić go w stosunkowo ekspresowym tempie. Posiadamy również wyspecjalizowany warsztat o profilu mechanicznym, elektrycznym, blacharsko-lakierniczym.

Scroll to Top
Scroll to Top
Call Now Button