Awaryjne wypompowywanie paliwa w Krakowie to konieczne działanie, w przypadku gdy zatankujesz nieprawidłowe paliwo do Twojego pojazdu. Pomoc drogowa w Krakowie HolujzNami.pl z pewnością pomoże Ci w tej sytuacji. Zapisz nasz numer (570772425) w swoim telefonie na wszelki wypadek i gdy będziesz potrzebował pomocy drogowej w Krakowie, będziesz wiedzieć do kogo zwrócić się o pomoc. 

Awaryjne wypompowywanie nieprawidłowo zatankowanego paliwa Kraków – HolujznNami.pl

Przysłowie brzmi: nieszczęścia chodzą parami. Pośpiech, poranne godziny, zmęczenie powodują, że o pomyłkę nie trudno. Zatankowałeś inne paliwo, niż to, do którego dostosowany jest Twój silnik (zatankowałeś benzynę do diesla lub diesla do benzyny) ?
Jeśli tak, to nie martw się. Pomyłka i zatankowanie złego paliwa, nie musi skończyć się holowaniem do serwisu. Przyjedziemy na miejsce i wykonamy usługę awaryjnego wypompowywania paliwa w Krakowie i okolicach zwanego potocznie spuszczaniem paliwa w Krakowie zanim „nieprawidłowe” paliwo zaszkodzi silnikowi Twojego pojazdu. Jako, że posiadamy 10 letnie doświadczenie w branży oraz dysponujemy nowoczesnym sprzętem (specjalistyczną pompą oraz dużymi zbiornikami na paliwo) wypompowywanie paliwa odbywa się nadzwyczaj sprawnie. Ponadto spuszczanie paliwa wykonywane jest w sposób najbardziej bezpieczny dla środowiska. Wypompowane już paliwo jest odpowiednio utylizowanemu, więc nie musisz się o nic martwić.

Instrukcja postępowania w przypadku nieprawidłowego zatankowania paliwa:

  1. Nie panikuj – nadmierny stres nie pomoże w zaistniałej sytuacji 🙂
  2. Nie odpalaj pojazdu, jeżeli już to zrobiłeś to zgaś samochód najszybciej jak to możliwe.
  3. Wykonaj połączenie telefoniczne do całodobowej pomocy drogowej HolujzNami.pl 570772425
  4. Poczekaj na przyjazd naszego specjalistycznego pojazdu.
  5. Nasz pracownik wypompuje nieprawidłowo zatankowane paliwo, wykona diagnostykę Twojego pojazdu i usprawni go do dalszej podróży.

 Obszar działania HolujzNami.pl :

W związku z posiadanymi przez nas kilkoma oddziałamy usługę awaryjnego wypompowywania paliwa (spuszczania paliwa) wykonujemy również na terenie miejscowości okolicznych: Libertów, Gaj, Głogoczów, Mogilany, Skawina, Wieliczka, Myślenice. Pozostajemy do usług 24h/7.

Szeroki zakres usług Pomocy Drogowej HolujzNami.pl :

Jako firma z 10 letnim doświadczeniem jesteśmy wyposażeni w nowoczesny, profesjonalny sprzęt  holowniczy oraz dysponujemy szeroko wykształconym zespołem doświadczonych kierowców, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, o każdej porze dnia i nocy.  Oferujemy szereg innych usług:

Scroll to Top
Scroll to Top
Call Now Button