Awaryjne wypompowywanie paliwa w Krakowie to konieczne działanie, w przypadku gdy zatankujesz nieprawidłowe paliwo do Twojego pojazdu. Pomoc drogowa w Krakowie HolujzNami.pl z pewnością pomoże Ci w tej sytuacji. Zapisz nasz numer (795395868) w swoim telefonie na wszelki wypadek i gdy będziesz potrzebował pomocy drogowej w Krakowie, będziesz wiedzieć do kogo zwrócić się o pomoc. 

 

Awaryjne wypompowywanie nieprawidłowo zatankowanego paliwa Kraków – HolujznNami.pl

Przysłowie brzmi: nieszczęścia chodzą parami. Pośpiech, poranne godziny, zmęczenie powodują, że o pomyłkę nie trudno. Zatankowałeś inne paliwo, niż to, do którego dostosowany jest Twój silnik (zatankowałeś benzynę do diesla lub diesla do benzyny) ?
Jeśli tak, to nie martw się. Pomyłka i zatankowanie złego paliwa, nie musi skończyć się holowaniem do serwisu. Przyjedziemy na miejsce i wykonamy usługę awaryjnego wypompowywania paliwa w Krakowie i okolicach zwanego potocznie spuszczaniem paliwa w Krakowie zanim „nieprawidłowe” paliwo zaszkodzi silnikowi Twojego pojazdu. Jako, że posiadamy 10 letnie doświadczenie w branży oraz dysponujemy nowoczesnym sprzętem (specjalistyczną pompą oraz dużymi zbiornikami na paliwo) wypompowywanie paliwa odbywa się nadzwyczaj sprawnie. Ponadto spuszczanie paliwa wykonywane jest w sposób najbardziej bezpieczny dla środowiska. Wypompowane już paliwo jest odpowiednio utylizowanemu, więc nie musisz się o nic martwić.

Instrukcja postępowania w przypadku nieprawidłowego zatankowania paliwa:

  1. Nie panikuj – nadmierny stres nie pomoże w zaistniałej sytuacji 🙂
  2. Nie odpalaj pojazdu, jeżeli już to zrobiłeś to zgaś samochód najszybciej jak to możliwe.
  3. Wykonaj połączenie telefoniczne do całodobowej pomocy drogowej HolujzNami.pl 795-395-868
  4. Poczekaj na przyjazd naszego specjalistycznego pojazdu.
  5. Nasz pracownik wypompuje nieprawidłowo zatankowane paliwo, wykona diagnostykę Twojego pojazdu i usprawni go do dalszej podróży.

 Obszar działania HolujzNami.pl :

W związku z posiadanymi przez nas kilkoma oddziałamy usługę awaryjnego wypompowywania paliwa (spuszczania paliwa) wykonujemy również na terenie miejscowości okolicznych: Libertów, Gaj, Głogoczów, Mogilany, Skawina, Wieliczka, Myślenice. Pozostajemy do usług 24h/7.

Szeroki zakres usług Pomocy Drogowej HolujzNami.pl :

Jako firma z 10 letnim doświadczeniem jesteśmy wyposażeni w nowoczesny, profesjonalny sprzęt  holowniczy oraz dysponujemy szeroko wykształconym zespołem doświadczonych kierowców, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, o każdej porze dnia i nocy.  Oferujemy szereg innych usług:

Scroll to Top
Scroll to Top
Call Now Button